Lemmitu ja Mana suur annetusmäng

Vahetuste logi tekib postituse lõppu!

Lemmitu ja Mana suur annetusmäng!

Kõik algas sellest, et ma võtsin korteri köögiukselt maha selle veneaegse snepperluku ja me hakkasime Managa arutama, kas tuleks see ära visata, mõnda Facebooki gruppi müüki panna või midagi muud.

Õige vastus on midagi muud – me pakume seda lukku vahetuseks mõne teise asja vastu.

Kui tavaliselt on sellistel mängudel mingi kindel eesmärk, näiteks klassikaline „kirjaklambrist korterini“, siis meil on tagasihoidlikumad ootused. Loodame vahetuste kaudu saada mõne sellise asja omanikuks, mille saame annetada heategevuseks. Olgu selleks kilo kassitoitu varjupaigale või lahingdroon Ukraina armeele, kõik võimalused on avatud.

Seega annetusmängu reeglid on lihtsad: jaga mõnes sotsmeedias seda kuulutust imelisest veneaegsest snepperlukust (Facebooki postitus siin). Lukk töötab, kaasa tuleb kaks võtit ja soovi korral ka kaks vanaaegset messingist lamedaotsalist kruvi. Kui meil õnnestub lukk millegi vastu vahetada, paneme siia postitusse uue info üles ja teeme järgmise vahetuse jne jne kuni mai lõpuni.

P.S. Kass ei tule kaasa, vaid aitab kaasa postituse levikule.

P.P.S. Kassi nimi on Tupsu.

21.08.: Uuendus nr 2: tugitoolid ei tundu olevad väga likviidsed ja nii ootas see vahetus päris mitu kuud. Aga nüüdseks on tugitool leidnud uue omaniku ja mina tulin koju beebi võrevoodiga. Lihtne klassika, mõned kulumisjäljed. Tänase vahetusega seoses muutsin ära ka algselt lühiajaliseks planeeritud lõpukuupäeva ning vahetsmäng kestab nüüd tähtajatult.

24.04: Uuendus nr 1: snepperlukust on saanud tugitool

Jaga ja jälgi:
error4
fb-share-icon0
6

Kommenteeri